Muzeum jest jednostką organizacyjną Samorządu Województwa Mazowieckiego

33. Festiwal Filmowy im. Wandy Rutkiewicz
Zapraszamy do udziału w XXXIII Festiwalu Filmowym im. Wandy Rutkiewicz który odbędzie się w Muzeum Sportu i Turystyki w dniach 23-25.10.2026.

W programie między innymi: konkurs najlepszych filmów sportowych i górskich ostatnich lat, prelekcje, dyskusje, warsztaty dla dzieci, warsztaty z zakresu turystyki górskiej: „Szczeliny”, „Jak przejść przez lądolód?”. Dodatkowo zapraszamy na Trening uzupełniający we wspinaczce sportowej, warsztaty fotograficzne i wiele innych atrakcji. Szczegółowy program Festiwalu zostanie opublikowany w lipcu.

Relacja z poprzednich edycji Festiwalu:

logotypy partnerów i patronów